خانه » مقاله ها » سئو و بهینه سازی » تاثیر بازدید سایت بر سئو

تاثیر بازدید سایت بر سئو

تاثیر بازدید سایت بر سئو ، در این مقاله قصد داریم تعریف درستی از بازدیدی که بر سئو تاثیر گذار است ارائه دهیم که امید است بتوانید استفاده کافی را ببرید .

بسیاری از سئو کار ها بر این باورند که افزایش بازدید سایت بر سئو تاثیر ندارد و برخی هم بر این باورند که افزایش بازدید سایت می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار بر سئو سایت و افزایش رتبه سایت است آما ایا کدام یک نظر درست تری دارد ، در ادامه با ما همراه باشید .

بی شک افزایش ترافیک سایت طبق تجربه می تواند بر سئو سایت تاثیر مثبت داشته باشد ، یکی از فاکتور های سئو نزد آنالیزر های سئو ترافیک وب سایت است که مورد بررسی قرار می گیرد .

گاهی اوقات ممکن وب سایتی دارای آمار بازدید فوق العاده بالایی باشد ولی رتبه آن از وب سایت های با آمار بازدید کم نیز کمتر باشد ، افزایش آمار سایت باید براساس اصول خود انجام شود و سعی کنیم آمار سایت را به استفاده از روش های واقعی افزایش دهیم .

تاثیر بازدید سایت بر سئو

پس نتیجه می گیریم افزایش بازدید سایت با هر روشی لزوما نمی تواند باعث تاثیر بازدید سایت بر سئو شود و زمانی افزایش بازدید تاثیر دارد که ارزش بالایی داشته باشد ، منظور از ارزش بالایی داشته باشد این است که بازدید کنند گان به روش درست و مناسب به سایت شما راهی شده باشند . متاسفانه بساری از افراد جهت افزایش بازدید سایت خود از روش هایی همچون تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند .

یک کاربر می تواند بازدید کننده گذرا و یا بازدید کننده طولانی مدت باشد ، اما این موضوع به چه معناست و به چه مواردی بستگی دارد ؟ ، اگر خودتان را به جای بازدید کننده سایت قرار دهید و به وب سایت خود مراجعه کنید می تواند انتظارات خود را شفاف ر بیان کنید و از تجربه خود در جهت ایجاد وب سایت مفید تری استفاده به عمل آورید  . زمانی که از وب سایت و محتوای آن رضایت داشته باشید دفعات بعد هم مایل خواهید بود به آن مراجعه کنید . خود این موضوع می تواند باعث افزایش ترافیک سایت شما شود . لازم به ذکر است در صورتی که مطالب سایت شما مفید تر و جذاب تر باشد کاربران زمان بیشتری در وب سایت شما به سر می برنند و این موضوع خود یکی از فواید مهم تاثیر بازدید سایت بر سئو است .

تاثیر بازدید سایت بر سئو با استفاده از روش ها زیر :

یکی از روش های افزایش بازدید سایت دریافت بک لینک از سایت ها است ولی نه هر سایتی ، گوگل بار ها اعلام کرده است که از خرید بک لینک خوداری نمایید ، برای موتور جستجو قدرتمندی چون گوگل تشخیص تقلبی بودن بک لینک کار بسیار دشواری نخواهد بود . تا حد امکان باید بک لینک از سایت های مرتبط دریافت شود .

شاید تا به حال برخی وب سایت ها را دیده باشید که در مدت کوتاهی با انجام تبلیغات گسترده در فضای وب در صدر نایج گوگل و دیگر موتورهای جستجو قرار می گیرد که این خود می تواند به تنهایی نشان دهنده قدرت بک لینک و تاثیر آن بر سئو باشد و از طرفی هم بازدید و ترافیک سایت را افزایش می دهد .

افزایش بازدید سایت با استفاده از تبلیغات گوگل ، تبلیغات گوگل یکی از تاثیر گذارترین روش های افزایش فروش و معرفی محصولات است تا جایی که امروزه شاهد آن هستیم که وب سایت هایی که خود دارای رتبه بالایی در گوگل هستند نیز از این نوع تبلیغات نیز استفاده می کنند .

زمانی که قوانین و فاکتور های سئو در سایت رعایت شده باشند تاثیر تبلیغات گوگل بر وب سایت نیز افزایش پیدا می کند و همچنین جایگاه بهتری را خواهد داشت .

خوشبختانه تبلیغات گوگل برخلاف بسیاری از روش های تبلیغاتی دیگر مقرون به صرفه است و با بودجه ای هر چند کم هم می توان شروع کرد .

استفاده از کلمات کلیدی مرتبط نیز می تواند باعث افزایش بازدید سایت شود ، در هنگام انتشار مطالب در وب سایت تعداد محدود و کمی کلمه کلیدی مرتبط نیز برا آن انتخاب نمایید .

لینک سازی می تواند باعث هدایت کاربران سایت به صفحات مختلفی سایت شود ، در هنگام انتشار مطالب سعی کنید لینک هایی را در مطلب به مطالب دیگر قرار دهید که این موضوع می تواند زمان ماندن افراد را در سایت افزایش دهد.

در پایان قابل ذکر است افزایش بازدید سایت می تواند کمک به سزایی در دریافت رتبه بهتر الکسا کند .

موفق باشید.

 

قرار دادن دیدگاه

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...