خانه » مقاله ها » سئو و بهینه سازی » تاثیر bold کردن کلمات بر سئو سایت

تاثیر bold کردن کلمات بر سئو سایت

تاثیر bold کردن کلمات بر سئو سایت ، فاکتور های سئو زیادی وجود دارد که در این میان تاثیر bold کردن کلمات بر سئو می توان خیلی جدی در نظر گرفت ، به زبان ساده با bold کردن کلمات می توان توجه گوگل و موتور جستجو را به آن کلمه جلب کنیم و همچنین کلمه مورد نظر را به عنوان یک کلمه مهم نشان دهیم .

گرچه برخی از فعالان حوزه سئو معتقداند تاثیر bold کردن بر سئو کم است ولی تجربه کاری در این حوزه نشان داده است که این کار می تواند بر سئو تاثیر خوبی بگذارد و در راه افزایش رتبه سایت کمک به سزایی کند .

مت کاتس مدیر اسپم گوگل در پیام ویدئوی اخیر خود به تاثیر bold کردن کلمات بر سئو به طور مستقیم اشاره نمود ، پس نتیجه می گیریم استفاده کردن این تکنیک بسیار بهتر از استفاده نکردن آن است .

همچنین در پاسخ به سوالی یکی از افراد که در مورد تفاوت بین  <b> با <strong> پرسیده بود اینطور پاسخ می دهد که از نظر گوگل تفاوتی وجود ندارد ، باید در مواقع مختلف از هر دو این تگ ها در جا های مناسب استفاده شود . تاثیر bold کردن کلمات بر سئو سایت

تعدادی از متخصصین سئو عقیده دارند استفاده از تگ <strong> جهت بولد کردن می تواند به مراتب از تگ <b> می تواند بر سئو تاثیر گذار تر باشد ولی با توجه به پاسخ دیر اسپم گوگل هیچ تفاوتی از نظر گوگل ندارند .

همچنین بهتر است علاوه بر بولد کردن کلمات از تکنیک های دیگر مانند تغییر رنگ یا ایتالیک نیز استفاده شود چرا که این تکنیک ها هم در جای خود می توانند موثر واقع شوند .

از لینک دادن چه خارجی و چه داخلی در مطالب و پست های مختلف استفاده کنید ، این کار از نظر سئو سایت اهمیت زیادی دارد . نکته قابل توجه لینک دادن به مطالب و وب سایت های مرتبط است .

در یک پست تعداد محدودی از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع را bold کنید و از bold کردن زیاد و همچنین کلمات غیر مرتبط هم خودداری کنید ، از نظر ما تعداد ۲ الی ۳ کلمه کلیدی مناسب است .

قرار دادن دیدگاه

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...