خانه » درباره ما

درباره ما

درباره فراپدیا بیشتر بدانید :

مجموعه فراپدیا از اوایل سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را دز زمینه طراحی سایت ، میزبانی وب ، برنامه نویسی ، سئو و بهیته سازی سایت ، بازاریابی اینترنتی و …. شروع کرد و اصلی ترین هدف خود را ارائه سرویس های با کیفیت بالا در فضای اینترنت قرار داد .

تیم فراپدیا از همان ابتدا جهت تکمیل کادر خود اقدام به جذب کارشناسان حرفه ای و مجرب در حوزه های برنامه نویسی ، طراحی صفحات وب ، گرافیک ، بازاریابی اینترنتی ، سئو و بهینه سازی  و …. نمود .

خوشبختانه در این مدت توانستیم تا سرویس ها متنوعی را ارائه دهیم و رضایت مشتریان خود را جلب نمایید و همچنین میزبان و طراح سایت بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و اشخاص در داخل و خارج از کشور باشیم .

هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان خود و همچنین موفقیت آن ها در کسب کار اینترنتی خود می باشد و تا به امروز تمام سعی و تلاش خود را صرف این موضوع کرده ایم.

همانطور که مشخص است موفقیت یک وب سایت فقط به طراحی آن وابسته نیست بلکه به بسیار از عوامل مختلف مانند گرافیک حرفه ای ، کد نویسی استاندارد ، سئو و بهینه سازی ، کاربر پسند بودن محیط سایت و… وابسته است ، فراپدیا با دارا بودن متخصصین در زمینه های گوناگون و همچنین طراحی اصولی وب سایت زمینه موفقیت مشتریان خود را در فضای وب محیا می کند.

در ذیل به اصلی ترین سرویس ها و خدمات فراپدیا اشاره می نماییم :

طراحی وب سایت ،طراحی قالب سایت ، سئو و بهینه سازی ، خدمات میزبانی وب ، برنامه نویسی انواع نرم افزار ، طراحی پرتال سازمانی و شرکتی ، ارتقا وب سایت ها و پرتال ها ، طراحی گرافیکی ، تبلیغات در گوگل ، بازاریابی اینترنتی ، خدمات تحت شبکه و ….

امیدواریم تا با فعالیت ها و سرویس های خود گامی موثر در گسترش این بازار بزرگ جهانی در کشور عزیزمان برداشته باشیم و از صمیم قلب آرزوی موفقیت برا شما داریم.

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...