خانه » مقاله ها » سئو و بهینه سازی » دریافت بهترین بک لینک برای سایت

دریافت بهترین بک لینک برای سایت

دریافت بهترین بک لینک برای سایت ، بک لینک به زبان ساده لینک دادن به سایت شما توسط دیگر سایت ها است ، بک لینک ارتباط مستقیمی با سئو و بهینه سازی سایت دارد و استفاده درست از بک لینک می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل شود .

قبل از ادامه به تعریف کلی دو عبار لینک های Follow و لینک های no-Follow می پردازیم .

لینک Follow و لینک No-Follow  چیست ؟

لینک Follow : در صورتی که سایتی به شما لینک Follow داده باشد به عنوان بک لینک توسط موتورهای جستجو در نظر گرفته می شود ، در واقع این حالت لینک دادن بسیار موثر و مفید است.

لینک ها No-Follow : در این حالت لینک دادن لینک مورد نظر به عنوان بک لینک در نظر گرفته نمی شود . و فقط  چنبه معرفی سایت رو دارد .

برخی از سایت ها جهت دریافت تبلیغات هر دو حالت فوق را به عنوان تبلیغات با تعرفه های متفاوت قرار می دهند که پیشنهاد ما لینک ها Follow  است ، چرا که این حالت به عنوان بک لینک محاسبه می شود .

دریافت بهترین بک لینک برای سایت

ویژگی های دریافت بهترین بک لینک برای سایت :

دریافت لینک از سایت های مرتبط با موضوع سایت : یکی از مهمترین پارامتر های بک لینک این مورد است باید توجه داشت تبلیغات خود را در سایت هایی قرار دهید که موضوع سایت آن ها مرتبط با موضوع سایت شما است .

به طور مثال اگر موضوع سایت شما فروشگاه لباس است بهترین مکان جهت تبلیغات می تواند سایت های مد و فشن باشد .

استفاده از کلمه کلیدی مرتبط با موضوع سایت : هنگام لینک دادن سایت شما باید با عنوان کلمه کلیدی اصلی لینک شوید به طور مثال فروشگاه لباس می تواند با کلمه کلیدی فروش لباس لینک شود . این کار باعث درک بهتر و افزایش سایت توسط موتور جستجو خواهد شد .

عدم استفاده از بک لینک های غیر مرتبط  : امروزه سایت هایی جهت فروش بک لینک شکل گرفته اند که در ازای دریافت هزینه ای از مشتریان تبلیغات متنی را در سایت های مختلف و غیر مرتبط قرار می دهند . بی شک گوگل متوجه این موضوع می شود .

لینک دادن توسط سایت های با PageRank بالا : همان طور که می دانیم PageRank ارزش یابی سایت ها توسط گوگل است و معمولا هر ۳ ماه یک بار بروز می شود و در آن سایت ها دارای رتبه های ۰ تا ۱۰ هستند ، هر چه PageRank بالاتر باشد ارزش بک لینک نیز بیشتر خواهد شود .

پیشنهاد می شود در سایت های با PageRank بالاتر تبلیغات متنی و غیر ه قرار داده شود ، می تواند بسیار مفیدتر از تبلیغ در سایت های با PageRank پایین باشد .

استفاده از محتوای اختصاصی و مفید : امروزه تاثیر مطالب اختصاصی و مفید بر هیچ مدیر سایتی پوشیده نیست و این موضوع می تواند تاثیر بسیار خوبی در رتبه سایت شما در گوگل داشته باشد ، پس حتما بک لینک به مطالب اختصاصی و مفید ختم شود .

افزایش آمار ورودی سایت : سعی کنید از سایت های لینک دریافت کنید که آمار بازدید واقعی بالایی دارند ، در این حالت شانس کلیک بر روی تبلیغات شما افزایش می یابد و در نتیجه آمار بازدید سایت شما نیز افزایش می یابد .

دریافت بک لینک از سایت ها مختلف : دریافت بک لینک از چنیدن سایت می تواند تاثییر بسیار خوبی نسبت به تعداد محدودی سایت داشته باشد . اما همانطور که در قبل اشاره نمودیم موضوع این سایت ها باید با موضوع سایت ما مرتبط باشد .

افزایش رتبه در گوگل نیاز به صبوری و شکیبایی افراد دارد ، تا حد امکان سعی کنید قم به قدم و با برنامه ریزی در این مسیر پیش بروید .

امیدوارم که این مقاله مفید واقع شده باشد .

نویسنده : طراحی سایت فراپدیا

 

قرار دادن دیدگاه

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...