خانه » لیست طراحی سایت » طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی نیاز اساسی هر شرکت بازرگانی در سراسر جهان است.

با توجه به گسترش کسب و کار های اینترنتی داشتن یک وب سایت حرفه ای برای هر شرکت یا سازمانی ملزم شده است چرا که کمک به سزایی به به افزایش و موفقیت آن دارد.

شرکت های بازرگانی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و داشتن یک وب سایت موفق می تواند نقش مهمی در گسترش این شرکت ها داشته باشد ، و همچنین محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت به تمام جهانیان معرفی کنند.

بسیار از شرکت های بازرگانی مطرح جهان دارای وب سایت های موفقی هستند و یکی از دلایل موفقیت آن ها داشتن وب سایت آن ها است ، این شرکت ها بسیار از امور خود از جمله خرید و فروش و همچنین معاملات خود را به صورت آنلاین از طریق وب سایت انجام می دهند ، که این امر علاوه بر افزایش فروش آن ها باعث رضایت بیشتر مشتریان آن ها نیز می شود.

Commercial-web-site

اما نکته بسیار مهم در طراحی سایت بازرگانی این است که ، با توجه افزایش شرکت های بازرگانی و حضور کسب کار آن ها به دنیای اینترنت شرکت هایی موفق هستند که وب سایت آن ها در تمامی جوانب استاندارد و همچنین دارای امکانات و بخش های مورد نیاز مشتریان خود باشد که در ادامه قصد معرفی برخی از آن ها را داریم.

همانطور که همه می دانیم گشترش هر کسب و کاری چه در اینترنت و چه در دنیای حقیقی ملزم به تبلیغات بر اساس اصول خاص خود است اما روش بسیار مهم در تبلیغات و بازرایابی در دنیای مجازی استفاده از موتور جستجو گر گوگل است .

وب سایت هایی می توانند در این روش تبلیغات موفق باشند که در نتیایج اولیه گوگل قرار گرفته باشند و این امر نیاز به سئو و بهینه سازی سایت و همچنین استاندارد بودن وب سایت آن ها بستگی دارد.

به طور مثال برای یک شرکت بازرگانی بسیار مهم و حیاتی است که در کلمات کلیدی مانند “شرکت بازرگانی” در نتایج اولیه گوگل قرار گرفته باشد ، سئو و کدنویسی استاندارد وب سایت نقش مهمی در بالا آمدن وب سایت در این نتایج دارد و می تواند وب سایت شما را نزد موتور های جستجو گر مانند گوگل محبوب کند.

برخی از امکانات وب سایت بازرگانی :

۱ – بخش معرفی محصولات و خدمات شرکت

۲ – امکان خرید و فروش آنلاین و دارا بودن امکانات سبد خرید

۳- بخش های معرفی شرکت  و همچنین حوزه خدمان آن

۴ – ارتباط با شرکت به صورت آنلاین

۵ – دارا بودن زبان های مختلف در وب سایت جهت فعالیت جهانی شرکت بازرگانی

۶ – پرداخت آنلاین

۷ – ثبت انواع سفارش از طریق سایت

۹ – بخش های اطلاع رسانی مانند ارسال ایمیل و پیامک به مشتریان

۹ – عضویت و ورود کاربران

۱۰ – دارا بودن فرم های مختلف

و بسیاری از امکانات دیگر

شرکت طراحی سایت فراپدیا با بررسی و نیاز سنجی دقیق و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا وب سایت شرکت های بازرگانی را طراحی و پیاده سازی می کنند ، برخی از خصوصیات بازر وب سایت های طراحی شده توسط فراپدیا سئو و بهنینه بودن آن ها ، استاندارد نویسی وب سایت ، امنیت فوق العاده این وب سایت ها و گرافیک منحر به فرد و حرفه ای و … است.

جهت مشاوره و ثبت سفارش می توانید از طریق تکمیل فرم زیر و یا از طریق تماس با شرکت فراپدیا اقدام نمایید.

 

 

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...