خانه » لیست طراحی سایت » طراحی سایت بازی

طراحی سایت بازی

طراحی سایت بازی با هدف و سناریو خوب می تواند موفقیت زیادی را برای مدیران این سایت ها به همراه داشته باشد .

بازی های آنلاین جایگاه ویژه ای در بین کودکان و نوجوان ها و حتی بزگسالان دارد که این موضوع باعث شده است که سایت های بازی آنلاین مختلفی شکل بگیرند .

دلیل برتری بازی ها آنلاین نسب به بازی های دیگر شبکه ای بودن آن است ، بازیکنان واقعی در یک محیط دور یک دیگر گرد می آیند تا شاهد یک بازی آنلاین لذت بخش گروهی یا انفرادی باشند.

سایت های بازی آنلاین دارای بازدید کنندگان و کاربران بسیار زیادی هستند که روزانه تعداد این مخاطبین بیشتر نیز می شوند ، این موضوع باعث کسب درآمد صاحبین سایت های بازی آنلاین شده است ، کسب درآمد از سایت های بازی به روش هایی مانند فروش عضویت ویژه ، دریافت تبلیغات و…. است .

بازی آنلاین نیز مانند دیگر بازی ها دارای مراحل بازی مختلفی است که بازیکنان پس از طی کردن مراحل به انتهای بازی می رسند . در پایان بازی افراد برنده و بازنده مشخص خواهند شد که به طور معمول افراد برنده جوایزی را دریافت می کنند . یکی از امکانات بسیار جذاب سایت های بازی ارتقا مقام بازیکنان است .

گرافیک سایت های بازی آنلاین یکی از مهم ترین مسائل طراحی وب سایت بازی آنلاین است ، طراحی گرافیکی و ظاهری سایت بازی آنلاین باید مرتبط با نوع بازی و به صورت حرفه ای انجام شود ، طراحی گرافیکی حرفه ای و جذاب می تواند در جذب بازیکنان و کاربران سایت تاثیر بسیار زیادی داشته باشد .

طراحی سایت بازی

در اکثر کشور ها سایت های بازی ها آنلاین بیشماری شکل گرفته است که هرکدام با توجه به نوع بازی مورد نظر دارای محبوبیت خاصی است ، در کشورمان ایران سایت های بازی آنلاین در حال پشرفت است ، بسیاری از از سایت های بازی شکل گرفته اند و بسیاری هم در حال راه اندازی هستند . در این میان سایت های بازی بهتر و جذاب تر می توانند موفق تر عمل کنند .

بازی های آنلاین علاوه بر گروهی بودن می تواند به صورت انفرادی نیز باشد ، هر کدام از این روش های دارای مخاطبان بسیار زیادی است .

قرار گرفتن سایت بازی آنلاین و اینترنتی در صفحه نخست گوگل می تواند پیشرفت سایت سایت بازی را تضمین نماید ، به طور مثال افراد زیادی کلماتی مانند بازی آنلاین ، بازی اینترنتی ، بازی استراتژیکی ، و … را در گوگل جستجو می کنند .

قرار گرفتن در صفحه نخست گوگل نیاز به سئو وبهینه سازی قدرتمند سایت دارد که توسط طراحان وب فراپدیا به بهترین شکل ممکن انجام می شود .

امکانات سایت های بازی با توجه به نوع بازی متفاوت است در زیر به برخی از این امکانات و ویژگی ها اشاره می کنیم .

برخی از امکانات طراحی سایت بازی اینترنتی

امتیاز دهی به بازیکنان

انتخاب بازی انفرادی و گروهی

گرافیکی بالا و حرفه ای بازی

انتخاب کاراکتر توسط بازیکنان

امکان متوقف و ادامه دادن بازی

عضویت بازیکنان

پروفایل اختصاصی بازیکان

ارتقا سطح کاربری بازیکنان

ارتباط بازیکنان از طریق چت آنلاین

تعیین مشخصات خود مانند نام مستعار

و ….

استفاده کاربران از موبایل و تبلت جهت بازی آنلاین امروزه رشد بسیار زیاد داشته است . تطبیق مناسب سایت با موبایل و تبلت و با سایز های مختلف بسیار حائز اهمیت است که اصطلاحا به این امکان ریسپانسیو بودن یا واکنشگرا بودن سایت گفته می شود.

ریسپانسیو بودن سایت بازی می تواند شمار کاربران را تا حد زیادی افزایش دهد و حتی بر سئو و بهینه سازی سایت نیز تاثیرگذار خواهد بود.

طراحی سایت فراپدیا پس از آنالیز سناریو بازی بهترین راه کار ها طراحی را در پیش می گیرد تا طراحی سایت بازی را بهترین شکل ممکن انجام دهد .

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...