خانه » لیست طراحی سایت » طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری می تواند نمودار پیشرفت کسب و کار شما را دگرگون کند ، در زمان کوتاهی شاهد پیشرفت قابل ملاحظه تجارت خود باشید .

تجارت در دنیای امروز به صورت جهشی نسبت به زمان های قدیم تغییرات قابل توجهی به خود دیده است ، امور تجاری به روش ها متنوع و جدیدی توسط صاحبان این نوع کسب و کار صورت می گیرد و دارای صورت و شکل ثابتی نیست .

اما طراحی سایت تجاری به چه منظور طراحی و داررای چه مزایایی است  ؟

روش جدید تجارت کسب و کار ها استفاده از اینترنتی به عنوان بستری مناسبی جهت کسب و کار خود است ، گام اول در راه اندازی تجارت آنلاین برای هر کسب و کاری داشتن یک وب سایت مناسب است ، داشتن وب سایت مرتبط با نوع تجارت افراد می تواند موفقیت افراد را در تجارت بسیار آسان تر کند .

طراحی وب سایت تجاری با هدف و جنبه های مختلف انجام می شود که هرکدام دارای مزایا و ویژگی های خود هستند  ، برخی از این اهداف عبارتند از : توسعه کسب و کار و تجارت به صورت آنلاین ، معرفی محصولات و خدمات خود ، افزایش فروش و بهره مندی از فروش آنلاین ، بروز کردن کسب و کار خود همگام با پیشرفت دنیای تکنولوژی و …

طراحی سایت تجاری

در اینجا می توان به برخی از برتری های تجارت اینترنتی نسبت به تجارت از روش های مرسوم و قدیمی اشاره نماییم :

عدم محدودیت ساعتی : تجارت اینترنتی می تواند در هفت روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته در هر شرایط آب و هوایی سرپا باشد و موجب پیشرفت روز افزون شرکت های تجاری شود .

گسترش بازار خود به بازار جهانی : بی شک داشتن یک وب سایت تجاری می تواند بازار صاحبین کسب و کار را گسترش دهد و حتی در سایت کشور های هم به تجارت بپردازند .

سرمایه اولیه نسبتا کم و عدم ریسک پذیری : طراحی وب سایت تجاری و انجام تجارت از طریق آن به سرمایه زیادی نیاز ندارد و نسبت به سایر روش های بسیار با صرفه تر و طرفی پر سود تر خواهد بود .

سایت های تجاری دارای امکانات مختلفی هستند ، این امکانات با توجه به نوع تجارت و زمینه کاری افراد و همچنین نیاز مشتریان می تواند در سایت لحاظ شوند ، برخی از امکانات پیش فرض سایت های تجاری عبارتند از  :

-مدیریت منو سایت

-مدیریت صفحات وب سایت

-گالری ها تصاویر

-گالری ویدئو

-امکان اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

-تنظیمات مربوط به سئو و بهینه سازی سایت

-عضویت مشتریان و کاربران

-ایجاد پروفایل برای هریک از مشتریان و کاربران سایت

امکان فروش آنلاین

لینک های مرتبط

دسته بندی موضوعات سایت

مدیریت اخبار سایت

بخش آپلود و دانلود فایل

نظرسنجی

عضویت در خبرنامه

ایجاد مدیران نامحدود جهت مدیریت سایت با تعیین سطح دسترسی

و امکانات متعدد دیگر ….

جهت تجارت هر چه بهتر از طریق وب سایت باید طراحی سایت براساس اصول و به صورت استاندارد همراه با امکانات متناسب صورت گیرد که از برخی از این اصول و امکاناتمی توان به  طراحی ساتاندارد و طبق اصول سئو و بهینه سازی سایت ، امنیت بالا سایت ، قابلیت ریسپانسیو بودن سایت جهت استفاده کاربران از سایت با موبایل و تبلت ، طراحی گرافیکی مرتبط با زمینه کاری ، اشاره نمود.

طراحی سایت فراپدیا با دارا بودن کادری مجرب از طراحان و کارشناسان با سابقه و تجربه ، طراحی سایت تجاری را با توجه به نیاز مشتریان و براساس آنالیز و تحلیل موضوع تجارت انجام می دهد.

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...