خانه » لیست طراحی سایت » طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی امروزه رواج بسیار زیادی یافته است و بسیاری از این وب سایت با برنامه ریزی دقیق توانسته اند موفقیت بسیار زیادی کسب نمایند و در صدر نتایج گوگل قرار بگیرند ، که این عامل خود باعث جذب مخاطبین بسیار زیادی به سایت آن ها شده است .

بی شک این روز ها استفاده اکثر افراد از اینترنت جهت سرگرمی و تفریح است در این میان سایت های سرگرمی و تفریحی جایگاه خاصی در بین افراد دارند .

سایت تفریحی در زمینه های گوناگونی قرار دارند و هرکدام با توجه به محتوای آن دارای مخاطبین خاص خود است ، سایت های تفریحی شامل مطالب متنوعی مانند جوک ، اس ام اس ، بازی آنلاین و … هستند .

سایت تفریحی می تواند به صورت مختص به یک موضوع خاص باشد مانند سایت جوک ، سایت بازی آنلاین و یا به صورت عمومی و شامل هر موضوع سرگرمی دیگری باشد که در این صورت مطالب گوناگون تری در سایت قرار می گیرد و قطعا به نوسنده های فعال تری نیاز دارد .

طراحی وب سایت تفریحی

همانطور که گفته شد طیف وسیعی از جامعه به دنبال مطالب تفریحی در اینترنت هستند ، سایت ها تفریحی موفق توانسته اند تعداد زیادی بازدید جذب نمایند و درآمد بسیار خوبی را کسب نمایند.

طراحی وب سایت تفریحی باید بر اساس رعایت اصول سئو صورت گرفته باشد تا بتوان رتبه بهتری را در نزد گوگل و دیگر موتور های جستجو داشته باشند و روز به روز پیشرفت چشمگیری داشته باشند که البته نویسنده مطالب سایت هم باید تا حد امکان مطالب را به روش صحیح با رعایت کردن اصول سئو در سایت انتشار دهند که تاثیر فراوانی بر بالا آمدن سایت در نتایج اول گوگل خواهد داشت .

مخاطبین وب سایت تفریحی را با کمی دقت می توان مخاطبین دائمی خود کنید که البته باید سایت را برای طیف متفاوت سلیقه ها طراحی نمود و همچنین مطالب را متنوع و جذاب قرار داد ، بروزرسانی منظم نیز در این مهم بی تاثیر نبوده و می تواند مفید واقع شود .

زمانی که از طراحی سایت تفریحی سخن به میان آورده می شود باید توجه خاصی به طراحی گرافیکی سایت نمود چرا که طراحی گرافیکی سایت تفریحی باید به گونه ای انجام شود که مخاطبین را جذب خود کند و در عین حال به اصل سادگی و راحتی کاربر توجه شود .

سرعت اجرا سایت تفریحی نیز موضوع قابل توجهی است ، تا حد امکان باید سایت بهینه طراحی و پیاده سازی شود تا در زمان اجرا سایت توسط کاربران در هر نقطه جهان و با هر سرعت اینترنتی بتوان به سایت وارد شد و از امکانات آن استفاده نمود.

طراحی وب سایت تفریحی به موارد زیر وابسته است :

۱- طراحی گرافیکی زیبا و جذاب و در عین حال مناسب سلایق متفاوت

۲- فراگیر بودن مطالب منتشر شده در سایت و مرتبط با موضوع سایت

۳- سرعت بالا اجرا سایت

۴- سئو و بهینه بودن سایت و مطالب ارسالی

۵- ریسپانسیو بودن سایت جهت  اجرا در موبایل و تبلت ها

۶- بروز رسانی منظم سایت

امروزه بسیاری از کسب کار های مختلف تمایل به تبلیغ دادن در سایت های تفریحی و سرگرمی هستند چرا که می تواند فروش قابل توجهی برای آن ها کسب کند و در این میان سایت های سرگرمی موفق در اولویت گرفتن تبلیغات هستند .

کسب درآمد برای مدیران سایت های تفریحی به گونه های مختلفی قابل انجام است .، کسب درآمد این سایت ها در برخی موارد آن قدر زیاد بوده که مدیریت سایت تفریحی به عنوان شغل اصلی بر صاحب سایت در نظر گرفته می شود .

کسب درآمد سایت های تفریح وسرگرمی می تواند از روش مختلفی از جمله تبلیغات بنری ، کلیکی و غیره بنا به نظر مدیر سایت و طبق آمار سایت انجام شود .

امکانات سایت تفریحی :

۱- دسته بندی مطالب مختلف

۲-ارسال مطلب طبق زمان بندی منظم سیستم

۳- ارسال تصاویر ، ویدئو ، متن ، کتاب الکترونیکی و …

۴- خبرنامه سایت

۵- نظر سنجی سایت

۶- قرار دادن پیوند ها

۷- مدیریت صفحات سایت مانند تماس با ما

۸- دریافت نظرات

۹- جستجو پیشرفته

۱۰- نمایش مطالب داغ و پربازدید هفته

۱۱- قرار دادن کلمات کلیدی برای هر مطلب

۱۲-امکان افزودن افزونه های مختلف و با توجه به نیاز

۱۳- امکان تعریف بینهایت نویسنده برای ارسال مطلب

و امکانات دیگر

گروه طراحی سایت فراپدیا با ۸ سال سابقه کاری در زمینه طراحی وب به بهترین شکل ممکن سایت تفریحی مورد نظر شما را طراحی و پیاده سازی می کند .

جهت مشاوره و یا تماس با شماره ۰۶۱۳۴۴۷۵۴۲۱ تماس حاصل نمایید.

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...