خانه » لیست طراحی وب سایت » طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری دارای اصول و قواعد خاص خود است که در ادامه توضیح داده می شود .

اطلاع رسانی از گذشته تا کنون به شیوه های مختلفی صورت می گرفته است و در طول زمان محبویت اخبار نه تنها در بین انسان کم نشده است بلکه به عادت روزمره تبدیل گردیده است ، انتشار اخبار به شیوه های گوناگونی صورت می گیرد ، یکی از پر مخاطب ترین شیوه ها انتشار اخبار در وب سایت های خبری است ، که در همین راستا افراد و دولت ها جهان دارای سایت های خبری بزرگ و کوچک بسیار زیادی هستند .

بی شک یکی از پرطرفدارترین وب سایت های اینترنتی ، وب سایت های خبری هستند که در بین جامعه طرفدارن بیشماری داند ، آمار بازدید سایت های خبری بسیار بالا است ، همین موضوع باعث شده است که بسیار از کسب و کار های جهت انجام امور تبلیغاتی خود سفارش تبلیغات در سایت های خبری بدهند .

سایت های خبری به صورت عمومی در موضوعات مختلف و یا به صورت اختصاصی در یک موضوع فعالیت می کنند .

ارائه بخش های خبری متنوع : استفاده از بخش های خبری متنوع در سایت های خبری و همچنین قرار دادن آخرین اخبار سایت ، پرطرفدارترین اخبار همراه با آرشیو اخبار می تواند باعث علاقه مندی بیشتر کاربران شود .

رعایت اصول مربوط به سادگی سایت در عین طراحی حرفه ای وب سایت خبری بسیار حائز اهمیت است .

طراحی سایت خبری

برخی از ویژگی های طراحی سایت خبری و اطلاع رسانی :

طراحی گرافیکی مناسب سایت های خبری و اطلاع رسانی : همانطور که انتظار می رود نمی توان تاثیر گرافیک سایت را بر مخاطبان نادیده گرفت ، طراحی گرافیکی سایت قدرت جذب مخاطبان را داراست ، نکته بسیار مهم که گاهی اوقات متاسفانه توسط شرکت های طراحی سایت نادیده گرفته می شود توجه به سلیقه های مختلف افراد و همچنین طراحی گرافیکی جذاب به نحوی که مخاطبان تمایل به حضور مجدد در سایت خبری را داشته باشند .

سئو و بهینه سازی سایت : فرض کنید سایت خبری شما در کلمات کلیدی مانند اخبار ایران و جهان ، اخبار اقتصادی ، اخبار سیاسی و …. در نتایج اول گوگل قرار داشته باشد ، آمار مخاطبان سایت به شکل فوق العاده ای بالا می رود و این آمار به صورت طولانی مدت می تواند ادامه داشته باشد .

تاثیر سئو سایت بر قرار گرفتن در نتایج اول گوگل بر هیچ طراح سایتی پوشیه نیست ، رعایت سئو و بهینه سازی سایت می تواند راه را برای افزایش رتبه سایت در گوگل هموار کند .

سرعت بالا در اجرا سایت خبری : سایت های خبری علاوه بر ظاهر مناسب و جذاب باید با سرعت بسیار بالایی اجرا شوند . سرعت سایت های خبری به عوامل متعدد که می توانیم به وزن مناسب سایت ، استفاده از cache ، بهینه سازی صفحات و تصاویر و … اشاره نمایم ، قابل ذکر است زبان برنامه نویسی سایت می تواند تاثثیر زیادی بر سرعت وب سایت بگذارد .

امنیت بالا سایت : موضوع امنیت یکی از مهمترین قسمت های طراحی هر وب سایتی از جمله سایت های خبری به شمار می آید ، وب سایت های طراحی شده باید از هر لحاظ امن بوده و بتواند بقای سایت را در امنیت کامل تضمین نماید . متاسفانه گاهی برخی از افراد به امنیت وب سایت خود توجه چندانی نمی کنند و این موضوع می تواند در دراز مدت باعث مشکلات جدی شود .  (( رعایت امنیت در طراحی سایت خبری بسیار مهم و حیاطی به شمار می آید ))

در زیر به تعداد از امکانات و بخش های سایت های خبری اشاره می نماییم :

آخرین اخبار متنی و تصویری

نمایش پرطرفدارترین و پربازدید ترین اخبار

دسته بندی موضوعات خبری مختلف

آرشیو اخبار

جستجو در سایت

مدیریت صفحات سایت

چند زبانه بودن سایت

نمایش ساعت و تاریخ روز

ارسال اخبار با جزئئیات کامل

آمار وب سایت

خبرنامه سایت

نظرسنجی

بخش تبلیغات سایت

طراحی سایت فراپدیا پس از تحلیل و بررسی نیاز مشتریان و همچنین آنالیز رقابت موجود در موضوع وب سایت بهترین راه کار را در طراحی سایت خبری به صورت حرفه ای در پیش می گیرد . جهت مشاور و یا سفارش طراحی سایت خبری با ما تماس حاصل نمایید .

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...