خانه » لیست طراحی سایت » طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک،مهم ترین فعالیت و تخصص شرکت طراحی سایت فراپدیا طراحی وب سایت داینامیک بوده که با به کار گیری آخرین تکنولوژی روز دنیا و پس از بررسی و تحلیل نیاز مشتری انجام می شود .

سایت داینامیک به معنی پویایی سایت است . در حالت کلی وب سایت ها شامل دو دسته اصلی یعنی استاتیک و داینامیک هستند که در اینجا مفهوم کامل این دو دسته وب سایت شرح داده می شود .

سایت های استاتیک در گذشته رواج داشته اند و امروزه استفاده از آن ها بسیار کم شده است ، وب سایت های استاتیک فاقد قسمت مدیریت هستند و برای ویرایش این گونه سایت ها نیاز به مقداری مهارت های html ، css است ، و تغییرات لازم از طریق سرور و هاست بر روی فایل های تشکیل دهنده وب سایت انجام می شود و علاوه بر نیاز به مهارت باعث اتلاف در وقت نیز می شوند ، معمولا روش استاتیک برای وب سایت های ساده ایی که بروزرسانی نیاز ندارند استفاده می شوند ، وب سایت استاتیک دارای امنیت بسیار بالایی هستند .

dynamic-site-design

سایت های داینامیک که امروزه اکثر وب سایت های جهان را تشکیل می دهند دارای پنل های مدیریت پیشرفته جهت مدیریت و بروزرسانی وب سایت هستند و مدیر سایت به راحتی وارد قسمت مدیریت سایت شده و فعالیت های خود را انجام می دهد.
طراحی سایت داینامیک با زبان ها برنامه نویسی مختلفی از جمله مهمترین آن php , .net انجم می شود  . که هر کدام از این زبان ها خاصیت ها و برتری های خود را دارند.

مدیر سایت داینامیک با دارا بودن اطلاعات مدیریتی شما نام کاربری و رمز عبور می تواند از طریق صفحه ویژه ورود مدیران اقدام به وارد شدن به محیط مدیریت کند و در در این قسمت مدیریت فعالیت خود را انجام دهد.

سایت های داینامیک باید با دقت فراوان و توسط طراحان وب با تجربه طراحی و پیاده سازی شود و در غیر اینصورت ممکن از لحاظ امنیتی و …. مشکل زا باشد .

برخی از مزایا طراحی سایت داینامیک توسط :

مدیریت آسان و سریع وب سایت توسط مدیران : مدیریت سایت های داینامیک با توجه به امکانات مدیریت که توسط طراحان سایت قرار داده شده است می تواند بسیار آسان و سریع انجام گردد .

بروزرسانی مداوم سایت : بی شک بسیاری از وب سایت ها مانند سایت های شرکتی ، تفریحی ، دانلود و …. نیاز به بروزرسانی مدام و روزانه دارند که این امکان در سایت های داینامیک بسیار آسان و سریع است .

امنیت : امنیت سایت های داینامیک بستگی به طراحی آن ها دارد و در صورت طراحی استاندارد و درست می تواند امنیت بسیار بالایی داشته باشند .

ارتقا و افزایش امکانات : یکی از مزایای سایت های داینامیک امکان توسعه آن ها توسط برنامه نویسان و طراحان وب است .

و…..

امکانات مدیریت سایت های داینامیک با توجه به نوع ، موضوع سایت و همچنین نیاز مدیر سایت متغییر است ، این امکانات پس از آنالیز و تحلیل وب سایت مربوطه مشخص و در دستور کار طراحی قرار می گیرند .

برخی از امکانات مدیریتی سایت های داینامیک:

افزودن و مدیرت صفحات سایت : در مدیریت سایت داینامیک امکان افزودن نامحدود صفحات و همچنین مدیریت مانند حذف و ویرایش صفحات وجود دارد .

مدیرت منو های سایت : یکی از مهمترین بخش های هر سایت منو های سایت است که با توجه به طرح گرافیکی سایت در قسمت های مختلف سایت ممکن است وجود داشته باشد .

مدیریت مطالب سایت : سایت با توجه به موضوع فعالیت خود ممکن دارای مطالب متفاوت باشد که در مدیریت امکان افزودن و مدیریت آن وجود دارد .

مدیریت آپلود و دانلود

فرم ساز پیشرفته

ثبت نام کاربران

پروفایل کاربری ویژه اعضا سایت

ویرایشگر متن حرفه ای

نظر سنجی

تغییر پوسته سایت

امکان ارسال ایمیل و پیامک

تعریف چندین مدیر و نویسنده سایت

آمار و گزارش بازدید سایت

آرشیو مطالب ارسالی

عضویت خبرنامه

سئو و بهینه سازی سایت و مطالب ارسالی

امکان نصب افزونه های متعدد

و….

متاسفانه بار های دیده می شود که برخی از شرکت های طراحی سایت قسمت مدیریت سایت را شلوغ و مشکل طراحی می کنند که باعث سردرگمی مدیران سایت می شود ، در صورتی که قسمت مدیریت سایت با توجه به امکانات مربوط باید به شکل منظم و آسان طراحی گردد ، تا افراد مختلف و حتی افراد مبتدی هم بتوانند سایت را مدیریت کنند ، در عین حال از لحاظ گرافیکی حرفه ای و کاربرپسند باشد .

در پایان باید به تفاوت وب سایت های داینامیک و استاتیک از لحاظ سئو اشاره می نماییم ، از نظر موتور های جستجو خصوصا گوگل استاتیک و داینامیک بودن سایت مهم نیست بلکه رعایت قوانین سئو در طراحی سایت و همچنین بروزرسانی منظم و دائم سایت بسیار مهم است و همانطور که در ابتدا ذکر شد بروز رسانی سایت های داینامیک نیاز به تخصص خاصی ندارد و به راحتی قابل انجام است درحالی که بروزرسانی سایت استاتیک نیاز به تخصص و زمان بیشتر دارد .

شرکت طراحی سایت فراپدیا با سابقه زیاد در طراحی وب سایت داینامیک وب سایت شما را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین تعرفه به صورت داینامیک طراحی می نماید .

جهت تماس و یا سفارش طراحی سایت داینامیک با شماره تماس ۰۶۱۳۴۴۷۵۴۲۱ تماس حاصل نمایید .

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...