خانه » لیست طراحی سایت » طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران قدمی بزرگ در راستای پیشرفت رستوران ها است .

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا رستوران ها از قافله عقب نمانند و همگام با دنیای فناوری به سمت جلو حرکت کنند ، داشتن سایت برای هر رستورانی می توانند مزایای بسیار مفیدی مانند افزایش فروش ، افزایش سرعت ، آرامش کاری و ….. داشته باشد.

طراحی سایت رستوران می توند با هدف های معرفی رستوران ، دسترسی سریع مشتری ها به اطلاعات غذا ها ، سفارش آنلاین ، افزایش سرعت و جلوگیری از اتلاف وقت ، افزایش فروش ، ایجاد شبکه گسترده فروش ، نظر سنجی و  …. باشد .

در بسیار از کشور ها از جمله کشورمان ایران رستوران ها فعالیت گسترده ای به صورت آنلاین انجام می دهند و در همین موضوع باعث موفقیت بیش از پیش برای آن ها شده است .

برخی از رستوران ها دارای شعب مختلفی در شهر ها هستند ، طراحی سایت رستوران فراپدیا این امکان را فراهم میکند تا سفارش به نزدیک ترین شعبه رستوران ارسال گردد تا علاوه بر رفاه حال مشتریان ، مدیران رستوران به صورت مطلوب تر و گسترده تر امور ارسال سفارشات را انجام دهند ، همچنین امکان قرار دادن نقشه دقیق محل قرار گیری شعبه و یاشعب رستوران در سایت وجود دارد که این امکان می توانند به راحتی مشتریان را در انجام خرید راهنمایی کند .

طراحی سایت رستوران

برخی از امکانات طراحی وب سایت صرافی :

۱-سفارش آنلاین محصولات و غذا

۲-دسته بندی غذا ها و محصولات

۳-قرار دادن منو غذا ها به صورت بروز

۴-توضیحات مربوط به هر محصول همراه با تصاویر مربوطه به صورت ۳ بعدی

۵-ارائه کد تخفیف به مشتریان

۶-اخبار سایت

۷-پیگیری سفارشات توسط مشتریان با استفاده از کد پیگیری

۸-شعب مختلف

۹-سبد خرید جهت سفارش همزمان چندین غذا

۱۰-عضویت در خبرنامه

۱۱-ارسال پیامک به مشتریان و مدیر سایت

۱۲-رزرو میز غذا

۱۳-ایجاد جشنواره های مختلف و کاهش تعرفه ها

۱۴-تخفیف به مشتریان برتر

۱۵-نقشه سایت

و امکانات دیگر ….

طراحی سایت رستوران به صورت ریسپانسیو

طبق آمار رسمی بیش از ۶۰ درصد از افراد جهت مشاهده صفحات وب از موبایل و تبلت خود استفاده می کنند و این بسیار مهم است  که سایت رستوران به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا) طراحی گردد تا در دستگاه های مختلف با سرعت بالا و کیفیت بالا اجرا شود ، علاوه بر این ریسپانسیو بودن سایت می تواند تاثیر به سزایی بر سئو سایت و قرار گرفتن در نتایج بالاتر موتور های جستجو خصوصا گوگل داشته باشد .

طراحی سایت رستوران براساس اصول و قوانین سئو

بی شک بهترین ابزار افزایش بازدید وب سایت و افزایش فروش درازمدت گوگل و دیگر موتور های جستجو است و لازمه این موضوع طراحی استاندارد سایت طبق اصول سئو است ، در واقع سئو سایت ما را به گوگل و دیگر موتور های جستجو نزدیک تر می کند و در زمان کمتری وب سایت در نتایج بالای جستجو قرار می گیرد .

علاوه بر افزایش فروش و بازدید سایت باعث کاهش هزینه تبلیغات و همچنین صرفه جویی نیز می شود .

طراحی گرافیکی ویژه رستوران ها و فست فودها

طراحی گرافیکی سایت ارتباط اصلی رستوران با مشتریان است و ظاهر گرافیکی حرفه ای می توانند تاثیر فراوانی در جذب مشتریان داشته باشد ، طراحی گرافیکی سایت باید توسط گرافیست های ماهر و با تجربه طراحی شود .

شرکت طراحی سایت فراپدیا سایت رستوران و فست فود شما را با نهایت دقت و کیفیت طراحی و پیاده سازی می کند ، امید است تا این خدمت گامی در سوی پیشرفت کاری رستوران ها و فست فود ها شود.

جهت تماس با ما با شماره ۰۶۱۳۴۴۷۵۴۲۱ تماس حاصل نمایید.

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...