خانه » لیست طراحی وب سایت » طراحی سایت معماری و عمرانی

طراحی سایت معماری و عمرانی

طراحی سایت معماری و عمرانی می تواند قدمی بزرگ در راستای گسترش فعالیت ها و همچنین تبلیغات شرکت های معماری و عمرانی باشد که باید قدم به قدم و طبق اصول انجام شود .

علم معماری و عمران از گذشته دور و در طول تاریخ همواره توسط افراد مختلف انجام می گرفته است ، امروزه شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت های گسترده ای دارند ، داشتن وب سایت معماری و عمرانی برای این شرکت ها می تواند یکی از بهترین رسانه های تبلیغاتی و معرفی شرکت باشد و علاوه بر این موضوع باعث افزایش اعتبار شرکت نزد مشتریان خواهد شد .

شرکت های معماری و عمرانی در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند که هر کدام با توجه به نیاز و موضوع فعالیت خود به یک وب سایت جامع نیاز دارند به طور مثال برخی در زمینه مشاوره ، طراحی معماری ، فروش ابزار و مصالح ساختمانی و …. فعالیت می کنند که برای هریک از این افراد نیاز ها متفاوت خواهد بود .

طراحی سایت معماری و عمرانی

بسیار از شرکت های معماری ، ساختمانی و عمرانی می توانند وب سایت خود را مجهز به فروش آنلاین نیز کنند و از طریق وب سایت اقدام به فروش کالا های خود و دریافت سفارشات کنند . مثلا شرکت هایی که در زمینه فروش مصالح و مواد فعالیت دارند می تواند مصالح خود را به صورت اینترنتی عرضه کنند و به صورت اتوماتیک پس از اتمام حجم مصالح و مواد فروش آنلاین متوقف و یا به صورت رزرو صورت پذیرد ، همچنین عملیات پرداخت وجه به صورت اینترنتی از طریق درگاه های پرداخت آنلاین و یا به روش های دیگر مانند واریز به حساب انجام شود.

مشتریان این سایت ها نیز امکان پیگری سفارشات خود را از طریق وب سایت داشته باشند و در هر زمان با وارد کنند کد سفارش خود اقدام به پیگیری کنند .

همانطور که در قبل گفته شد داشتن یک وب سایت برای شرکت ها عمرانی و معماری علاوه بر معروفیت باعث افزایش فروش شرکت خواهد شد ، اما میزان فروش و معروفیت به تبلیغات شرکت بستگی مستقیمی دارد ، امروزه شرکت های معماری و عمرانی بسیار زیادی اقدام به طراحی سایت کرده اند ولی از این میان تنها وب سایت های شایسته تر بوده اند توانسته اند نزد گوگل رتبه بسیار خوبی کسب کنند و در نتایج اول گوگل قرار گیرند .

آیا می دانید قرار گرفتن سایت معماری و عمرانی در صفحه اول نتایج جستجو گوگل می تواند تا چه حد باعث افزایش معروفیت و فروش شرکت می شود ؟

استفاده از گوگل بی شک امروزه بیشترین میزان استفاده مخاطبین از اینترنت است ، زمانی که کاربری تصمیم به استفاده از سرویس و دریافت اطلاعات در رابطه با آن بگیرد اقدام به جستجو در موتور های جستجو می کند که اکثر کاربران جهان عملیات جستجو را در سایت گوگل انجام می دهند ، پس در صفحه اول بودن بی شک باعث موفقیت بسیار زیاد هر شرکتی خواهد شد .

به طور مثال کلمات کلیدی که در رابطه با شرکت های معماری و عمرانی در گوگل جستجو می شوند عبارتند از  : شرکت عمرانی ، شرکت معماری ، فروش مصالح ساختمانی ، اجاره ماشین آلات ساختمانی ، خرید و فروش ماشین آلات عمرانی و …

لازم به ذکر است جهت سرعت بخشیدن به افزایش رتبه در گوگل نیاز هر وب سایتی سئو و بهینه سازی سایت طبق قواعد و اصول خاصی است که باید توسط طراحان وب انجام شود ، سئو به صرفه ترین روش جهت گرفتن بهترین نتیجه در افزایش رتبه سایت است .

سئو و بهینه سازی سایت معماری و عمرانی در هنگام یا پس از طراحی سایت توسط طراحان صورت می گیرد ، قبل از انجام این عملیات ابتدا آنالیز دقیقی بر موضوع فعالیت شرکت و بررسی میزان رقابت در موضوع مد نظر صورت می گیرد و سپس طبق نتایج به دست آمده سئو و بهینه سازی سایت معماری و عمرانی صورت می گیرد .

ظرافت در طراحی سایت معماری موضوعی انکار نشدنی است با توجه به رابطه مستقیم علم معماری و عمران با زیبایی و و خلق آثار و ایده های خاص باید طراحی گرافیکی سایت هم متناسب و حرفه ای صورت گیرد تا علاوه جذب مشتریان و مخاطبان ، حس خوبی به آن ها انتقال دهد .

برخی از امکانات طراحی سایت معماری و عمرانی :

مدیریت صفحات سایت مانند درباره شرکت

نمایش پروژه های شرکت

نمایش محصولات شرکت

اخبار سایت

ارسال و مدیریت مطالب سایت

گالری تصاویر پروژه ها و محصولات

سفارش آنلاین

ارتباط آنلاین با مشتریان از طریق چت

آپلود و دانلود فایل

دریافت دیدگاه کاربران

خبرنامه سایت

ارسال و دریافت پیام

نمایش پیشرفت پروژهای معماری و عمرانی در انجام

بخش ارسال ویدئو

دسته بندی موضوعات شرکت

و امکانات دیگر

طراحی سایت معماری و ساختمانی بر اساس هدف مشتریان و شرکت های معماری و عمرانی صورت می گیرد ، پس گام اول تعیین هدف توسط مشتریان است ، اهداف طراحی سایت برای شرکت های معماری و عمرانی مختلف است که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

فروش و ارائه محصولات به صورت اینترنتی

معرفی شرکت و فعالیت های انجام شده

مدیریت فعالیت های شرکت به صورت اینترنتی

دسترسی آسان افراد به اطلاعات شرکت

و …

شرکت طراحی وب سایت فراپدیا قبل از انجام طراحی ابتدا با استفاده از اهداف مشتریان بهترین راه کار های طراحی وب سایت را مورد استفاده قرار می دهد تا مشتریان را هر چه بهتر در رسیدن به اهداف خود یاری کند .

طراحی وب سایت معماری و عمرانی به صورت واکنشگرا

در مقالات طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو به صورت کامل فواید و مزایا این امکان شرح داده شده است و قطعا سایت های معماری و عمرانی هم از این قاعده مثتنا نیستند و نیاز بسیار اصلی هر وب سایتی ریسپانسیو بودن و قابل تنظیم با دستگاه های موبایل و تبلت مختلف است .

مشاوره و سفارش طراحی سایت معماری و عمرانی ۰۶۱۳۴۴۷۵۴۲۱

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...