خانه » لیست طراحی سایت » طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی حضور پزشکان را در فضای وب به شایسته ترین روش ممکن امکان پذیر می کند .

پزشکان قشری بسیار مهمی از جامعه امروز را تشکیل می دهند ، حضور پزشکان در فضای وب کمک به سزایی در انجام امور مختلف از جمله ارتباط آنلاین با افراد مختلف از جمله بیماران ، انتشار مقاله های پزشکی ، معرفی تخصص خود و … خواهد کرد . وب سایت پزشکان می تواند نقش منشی الکترونیک را برای پزشکان ایفا کند ، امروزه بسیاری از پزشکان وب سایت های خود را مجهز به سیستم نوبت دهی به بیماران کرده اند تا از این راه علاوه بر آسایش و راحتی بیماران در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند.

شرکت طراحی سایت فراپدیا پس از بررسی و آنالیز نیاز پزشکان در استفاده هرچه مطلوب تر از وب سایت خود اقدام به طراحی سایت پزشکی می کند.

طراحی سایت پزشکی می توانند مورد نظر بسیار از کلینیک ها ، بیمارستان ها ، پزشکان عمومی و متخصص ، داندانپزشکان و …. باشد ، امکانات مورد نیز هر کدام با یکدیگر دارای تفاوت هایی است که در طراحی سایت لحاظ می شود . وب سایت های پزشکی مجهز به امکانات بسیار است در ادامه قصد داریم به برخی از این امکانات اشاره نماییم.طراحی سایت پزشکی و داندانپزشکی

 

امکانات طراحی سایت پزشکان :

سیستم نوبت دهی به بیماران

ارائه مقالات مرتبط پزشکی

مدیریت منو سایت

ارسال مطالب و مدیریت آن ها

نمایش مطلب به صورت سه بعدی

نمایش محل قرار گیری مطلب بر روی نقشه گوگل

اخبار سایت

گالری تصاویر پزشکی

گالری ویدئو

پرسش و پاسخ

مدیریت اسلایدر سایت

اتصال به شبکه های اجتماعی

ایجاد پروفایل برای اعضا و بیماران

تعریف چندین مدیر برای سایت با تعیین سطح دسترسی

ارتباط با مطب

و …..

طراحی سایت پزشکان نسبت به سایر روش ها در حوزه تبلیغات بسیار بهتر و موفق تر عمل کند ، با توجه به استفاده اکثریت از اینترنت به عنوان منبع بزرگ اطلاعاتی حضور پزشکان در این محیط بزرگ مجازی می توند مزایای بسیار دیگری نیز داشته باشد .

هدف از طراحی سایت پزشکی برای پزشکان مختلف متفاوت است ، در زیر به برخی از این اهداف اشاره می نماییدم .

اهداف پزشکان از طراحی سایت پزشکی

سرعت بخشیدن به امور خود و همچنین آسایش بیشر مشتریان و بیماران

معرفی تخصص خود و همچنین فعالیت های انجام شده

انجام تبلیغات و حضور فعال تر در اینترنت

و اهداف دیگر …

طراحی گرافیکی وب سایت پزشکان باید با توجه به تخصص پزشکی مورد نظر و با استفاده از اصول حاکم بر روانشناسی رنگ ها بر انسان ها توسط گرافیست های با تجربه طراحی می شود ، دراین صورت وب سایت می تواند تاثیر زیاد بر مخاطبین خود ایفا کند و علاوه بر این ، مخاطبین می توانند به راحتی با محتوا سایت ارتباط برقرار کنند .

اما سئو چیست و آیا در موفقیت سایت پزشکی تا چه حد دخالت دارد ؟

سئو و بهینه سازی سایت پزشکی به مجموعه اعمالی که در جهت افزایش رتبه سایت پزشکی در گوگل انجام می شود گفته می شود ، به زبان ساده سئو سایت رعایت اصول و قوانین خاص موتور های جستجو است .

حضور وب سایت پزشکان در نتایج اول گوگل می توانند علاوه برا افزایش بازدید سایت ، نیاز به انجام تبلیغات را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد و خود به عنوان رسانه تبلیغاتی هدفمد عمل کند.

اما سوالی که پیش می آید چرا در سئو سایت پزشکی تمرکز اصلی بر روی موتورجستجوی گوگل است ؟ روشن است که اکثریت افراد و مخاطبین از گوگل به عنوان موتور جستجو جهت یافتن سایت پزشکی استفاده می کنند ولی علاوه بر این موضوع در صورتی که وب سایت برای گوگل سئو شود خود به خود برای دیگر موتور های جستجو نیز سئو شده است چرا که اصول و قوانین سئو در بین موتور های جستجو معمولا یکسان است .

طراحی سایت پزشکان باید به صورت ریسپانسیو انجام شود تا مخاطبین بتوانند جهت استفاده از سایت از موبایل و تبلت خود نیز استفاده نمایند ، چرا که امروزه بیش از ۶۰ درصد افراد از موبایل و تبلت جهت استفاده از فضای مجازی استفاده می نمایند .

جهت مشاوره و یا سفارش سایت پزشکی با ما تماس حاصل نمایید .

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...