خانه » لیست طراحی وب سایت » طراحی سایت کارت شارژ

طراحی سایت کارت شارژ

طراحی سایت کارت شارژ می تواند قدم خوبی در راستای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی موفق و پایدار باشد

باتوجه به گسترش روز افزون اینترنت و خرید های آنلاین بسیار از افراد جامعه خریدهای محلی را کنار گذاشته و خرید های خود را از طریق اینترنتی انجام می دهد.

در سال های اخیر و گسترش تعداد اپراتور های تلفن همراه در ایران زمینه مناسبی برای فروشگاه های کارت شارژ فراهم شده است تا بتوانند فروش خود را چندین برابر کنند.

خرید از فروشگاه های آنلاین در ایران به شدت رو به افزایش است ، این روش خرید فواید بسیار زیادی ازجمله صرفه جویی در زمان ، سرعت عمل بسیار بالا ، عدم نیاز به مراجعه افراد و …. دارد.

طراحی سایت فروش کارت شارژ باید به گونه ای باشد که مشتریان را به خود جذب کرده و باعث دائمی شدن مشتریان بشود و این امر محقق نمی شود مگر با بررسی دقیق نیاز های مختلف مشتریان ، دارا بودن وب سایت کامل و حرفه ای ، پشتبانی قوی مدیران وب سایت ، سئو و بهینه بودن سایت و ….

در سال های اخیر تعداد فروشگاه های کارت شارژ در ایران زیاد شده است ولی متاسفانه بسیار از آنها دارای سایت های قدیمی و با امکانات بسیار محدود هستند.

طراحی سایت کارت شارژ  باید به گونه ای باشد که به بتواند برتری های زیادی نسبت به رقبا داشته باشد و کاربران را تشویق به استفاده از خدمات خود بکند.

فروشگاه کارت شارژ نیز مانند هر سایت دیگری با ید دارا سئو قدرتمندی باشد و به راحتی در موتور های جستجوی اینترنتی مانند گوگل یافت شود و این امر باعث افزایش بازدید کنندگان و همچنین تعداد مشتریان نیز خواهد شد.

در زیر به برخی از امکانات یک فروشگاه کارت شارژ اشاره می شود

۱- امکان اتصال به چندین درگاه پرداخت آنلاین

۲- قابلیت سبد خرید و خرید گروهی کارت شارژ

۳- دسته بندی های مختلف کارت شارژ از نظر اپراتور ، قیمت و…

۴- افزودن بیشمار محصول در سایت

۵- ارسال ایمیل و اس ام اس پس از خرید برای مشتریان

۶- دارا بودن گزارشات کامل خرید ، موجودی ، بازدید کنندگان همراه با نمودار

۷- بخش های مربوط به سئو سایت از جمله کلمات کلیدی و….

۸- نقشه سایت

۹- سامانه پشتبانی آنلاین

و…..

نحوه عملکرد فروشگاه کارت شارژ به این گونه است که مدیر سایت رمز کارت شارژ یا همان پین ها بر اساس دسته بندی موجود یعنی نوع اپراتور ، قیمت و… وارد سایت می کند ، مشتریان نیز می توانند با امکان پرداخت آنلاین توسط تمامی کارت های عضو شتاب اقدام به خرید کارت شارژ بکنند و پس از پرداخت به صورت خودکار رمز کارت شارژ به آن نمایش داده می شود و همچنین جهت یاداوری نیز از طریق ایمیل و اس ام اس نیز به شماره هماراه آن های ارسال می گردد.

اپراتور هایی که در فروشگاه های کارت شارژ قرار دارند عبارتند از همراه اول ، ایرانسل ، تالیا ، رایتل که البته گروه طراحی سایت فراپدیا امکانی را در فروشگاه های کارت شارژ قرار می دهد که صاحبان سایت بتوانند اپراتور های دیگری نیز اضافه کنند.

طراحی سایت فراپدیا با نیاز سنجی دقیق یک فروشگاه کارت شارز کامل و همراه با گرافیک بسیار زیبا و حرفه ای و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا برای شما عزیزان طراحی می نماید و در تمامی مراحل فعالیت شما در دنیای مجازی کنار شما خواهد بود

جهت ثبت سفارش می توانید از طریق تکمیل فرم سفارش زیر و یا تماس با کارشناسان شرکت اقدام فرمایید

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...