خانه » طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت امروزه با گسترش اینترنت به یک امر ضروری و مهم برای بسیاری از افراد،شرکت ها ، سازمان ها دولتی وخصوصی تبدیل شده است. تا انجا که بسیاری از افراد جهت مطلع شدن از خدمات یک فرد ، شرکت و سازمان قبل از هرچیز به وب سایت آن سازمان مراجعه می کنند. و از خدمات و فعالیت های آنها مطلع می شوند.

طراحی سایت از قسمت های مختلفی تشکیل می شود که هرکدام دارای اهمیت به سزایی در روند پیشرفت وب سایت دارند و نادیده گرفتن هرکدام از این روندها باعث کاهش کیفیت وب سایت مذکور خواهد شد و در نتیجه باعث کم رنگ شدن حضور وب سایت در دنیای مجازی می شود ، در زیر به بخشی از اصول مهم طراحی سایت اشاره می کنیم :

امنیت در طراحی سایت یکی از نخستین مواردی است که باید مورد توجه طراحان سایت قرار گیرد و موجب حفظ و پایدار شدن یک وب سایت می شود و از این رو کاربران می توانند با خیال راحت از خدمات وب سایت مذکور استفاده بنمایند .

نیاز سنجی دقیق و اصولی قبل از طراحی سایت یکی دیگر از موارد مهمی است که می توان به آن اشاره نمود ، نیاز سنجی باعث مشخص کردن چارچوب اصلی طراحی وب سایت و نظم دهی به آن می شود . این مهم زمانی به دست می آید که متخصصین طراحی سایت با بررسی و تجزیه تحلیل دقیق نیاز ها و فعالیت های وب سایت طبق اصول مهندسی نرم افزار عمل نمایند .

گرافیک زیبا و حرفه ای وب سایت همانطور که انتظار می رود نقش مهمی در یک وب سایت موفق ایفا می کند و می توان در یک جمله به صورت خلاصه بیان نمود که هر وب سایت موفقی وابسته به طراحی گرافیک موفقی است که توسط گرافیست های ماهر و حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده است .

یکی از مهم ترین اصول طراحی وب سایت سئو و بهینه سازی آن است ، با بروز شدن قوانین و الگوریتم های موتور های جستجوگر اینترنتی مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و … نیاز به رعایت اصول سئو و بهینه سازی به شکلی داینامیک و انعتطاف پذیر در طراحی سایت به امری ضروری تبدیل شده است و باعث حفظ و بهبود رتبه سایت در طی زمان های مختلف در موتور های جستجوگر می شود .

آنچه در فوق توضیح داده شد بخش کوچکی از اصول طراحی سایت است و این مقوله آنقدر گسترده است که نمی توان آن در یک مقاله ساده گنجاند .

گروه طرحی سایت فراپدیا با تکیه به علم و تجربه نیروی متخصص خود همیشه تلاش خود را کرده است تا بتواند به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدامات تحت وب بهترین سرویس های را به مشتریان خود ارائه نماید و در طراحی سایت تمامی اصول استاندارد را رعایت نمایید .

فراپدیا با بیش از ۸ سال به صورت رسمی در حوزه طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ،طراحی وب سایت ، میزبانی وب و طراحی فروشگاه اینترنتی و… فعالیت کرده و توانسته است تا در این مدت خدمات بسیاری به افراد در داخل و خارج از کشور ارئه نماید .

تیم طراحی سایت فراپدیا مفتخر است تا در تمامی مراحل طراحی سایت در کنار مشتریان خود باشد .

جهت مشاوره و یا سفارش طراحی سایت می توانید هم اکنون با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...