خانه » لیست طراحی وب سایت » طراحی وب سایت پلان

طراحی وب سایت پلان

طراحی وب سایت پلان یکی از فعالیت های مهم شرکت طراحی سایت فراپدیا است .

پلان معماری مورد استفاده بسیار از افراد از جمله دانشجویان و مهندسان رشته معماری است ، وجود یک وب سایت در زمینه پلان معماری می تواند این افراد را تا حد زیادی کمک کند تا تصاویر پلان های خود را در معرض نمایش همگان قرار دهند .

مهدسان و دانشجویان معماری علاوه بر نمایش پلان ها و نقشه های خود در سایت می توانند بسیاری از امور کاری و علمی خود را از طریق وب سایت خود انجام دهند و حتی از طریق وب سایت درآمد خوبی کسب کنند .

طراحی وب سایت پلان با توجه به اهداف و نیاز مشتریان دارای بخش ها و امکانات مختلفی است که در زیر به تعدادی از امکانات وب سایت پلان اشاره می کنیم .طراحی وب سایت پلان

 

امکانات طراحی وب سایت پلان

قرار دادن پلان ها در وب سایت به صورت نامحدود

تعریف جزئیات برای پلان ها

نظرسنجی سایت

مدیریت اسلایدر سایت

مدیریت منو سایت

مدیریت صفحات سایت

امتیاز دهی به پلان ها

چت آنلاین با مخاطبین سایت

اتصال به شبکه های اجتماعی و امکان اشتراک گذاری پلان ها

ارسال پیام به مدیر سایت

گالری تصاویر پلان ها

گالری ویدئو پلان ها

و ….

همانطور که در قبل گفته شد داشتن وب سایت پلان می تواند جهت کسب درآمد به روش های مختلف نیز مورد استفاده قرار گیرد ، به عنوان مثال دریافت سفارشات صورت آنلاین ، ارائه مشاوره ، دریافت تبلیغات و …..

قرار گرفتن سایت پلان در صفحه نخست گوگل می تواند بسیار سود آور و همچنین سایت را مورد توجه افراد مختلف قرار دهد ، در همین راستا طراحی سایت پلان باید با استفاده از اصول سئو و بهینه سازی سایت انجام شود .

یکی از امکانات وب سایت پلان که تاثیر گذار در سئو سایت است واکنشگرا بودن سایت است که باید در طراحی باید لحاظ گردد .

تکنولوژی های مختلفی جهت ریسپانسیو کردن سایت پلان می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، پیشنهاد ما استفاده از فریم ورک بوت استرپ است که می توان با استفاده از آن وب سایت پلان را به خوبی ریسپانسیو ( واکنشگرا ) طراحی نمود .

شرکت طراحی سایت فراپدیا با استفاده از آخرین متد ها و تکنولوژی طراحی اقدام به طراحی سایت پلان می کند تا سرعت موفقیت افراد مختلف از جمله معماران را افزایش دهد .

 

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...