خانه » مرکز اطلاعات » مقالات فراپدیا » کسب درآمد با اینستاگرام

کسب درآمد با اینستاگرام

کسب درآمد با اینستاگرام بسیار آسان و موثر است , شما با صرف کردن مقداری از زمان خود برای اینکار می توانید موفقیت چشمگیری را کسب نمایید .

این آموزش را با توضیح کوتاهی درباره نرم افزار اینستاگرام شروع می کنیم .

اینستاگرام چیست ؟

اینستاگرام نرم افزار محبوبی جهت به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های کوتاه در جهان است که از محبوبیت بسیار بالای برخوردار است و طبق آخرین آمار بالای ۱۳۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد .

اگر بخواهیم دلایل محبوبیت اینستاگرام را به صورت خلاصه بیان نماییم باید به موارد مقابل اشاره نماییم : استفاده از افکت های بسیار زیبا و حرفه ای ، نصب آسان و سریع ، انتشار نرم افزار به صورت رایگان ، امکانات لازم برای کاربران ، سرعت بالا در اجرا تصاویر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و …..

یکی از عواملی که اینستاگرام را تبدیل به محیطی مناسب برای کسب درآمد کرده است تعداد بالای کاربران آن است .

روش کسب درآمد از اینستاگرام به این گونه است که شما باید فالوئرهای خود را افزایش دهید که این عمل با روش های مختلفی امکان پذیر است ، و سپس با تبلیغات برای محصولات یا خدمات خود و یا بازاربابی برای شرکت های مختلف درآمد کسب نمایید.

برخی از روش های افزایش مخاطبان خود عبارتند از  :

۱ – معرفی در شبکه های اجتماعی دیگر مانند فیس بوک ، گوگل پلاس و….

۲ – ارسال دعوت نامه به صورت ارسال ایمیل گروهی هدفمند

۳ – درج دعوت نامه در سایت یا وبلاک خود

۴-  ارسال تصاویر در صفحات بزرگ دیگر و جلب توجه افراد دیگر به صفحه ی خود

و…..

سعی کنید تصاویری که در اینستاگرام به اشتراک می گذارید نهایت جذابیت را دارا باشند که این مسئله نیز خود باعث افزایش مخاطبانتان در اینستاگرام نیز خواهد شد .

در این میان استفاده از هشتک را به هیچ وجه فراموش نکنید یکی فوایدی که هشتک ها دارند باعث افزایش سرعث یافتن شما می شند که این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است.

پس از گسترش صفحه ی خود شما می توانید به روش های مختلف کسب درآمد خود را شروع کنید.

به طور مثال اگر خدمات یا محصولاتی را ارائه می دهید با درج تصاویر و یا فیلم کوتاه از محصولات آن ها را معرفی نمایید.

یکی از برتری های اینستاگرام جهت تبلیغات عدم محدودیت جهت معرفی خدمات خود است ،  به زبان ساده تفاوتی ندارد که شما دارای فروشگاه هستید یا یک برنامه نویس هستید و برای تمامی مشاغل مناسب است.

در کلام آخر نیز باید بگوییم که سعی کنید کاربران خود را با ارسال تصاویر متنوع و جذاب ، خوشنود و راضی نگه دارید چرا که رضایت مخاطبین خود گامی موٍثر در افزایش کسب مشتریان است .

امیدواریم از این مقاله که توسط گروه طراحی سایت فراپدیا آماده گردید نهایت استفاده را برده باشید.

 

طراحی وب سایت فراپدیا

جهت اطلاع از آخرین تحولات کافی است تا در خبرنامه فرا پدیا عضو شوید...